Музички вести

Владо Јаневски в сабота на Радио Бубамара ќе го промовира новиот летен хит

todayJune 6, 2024 152 5

Background
share close

Хит мејкерот Владо Јаневски подготвува ново пријатно изненадување за своите фанови.

Тој го сними новиот летен хит „Прекрасен ден“, а премиерата на синглот на Владо Јаневски е в сабота (08.06.2024) во 12 часот на Радио Бубамара.

Written by: radiobubamara_editor

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%