#раде

Легендарниот актер, поет и музичар Раде Шербеџија, сними нов албум насловен „Ne okreći se, sine“, кој ќе биде издаден денес. Тој на социјалните мрежи, синоќа објави: – Драги мои, не одговарав долго време затоа што снимав нов албум. Сакав тоа да биде подарок за моите луѓе за Нова година и ете успеав. Мојот нов албум […]


Current track

Title

Artist