#гоца

Еден од најпопуларните бендови од 90-тите, групата „Тап 011“ ги изненади своите верни обожаватели со нова песна, која на некој начин е и нивниот „come back“ на музичката сцена. Станува збор за песната „Метар по метар“, за која веднаш снимија и видео запис на Јахорина. Препознатливите гласови на Гоца Тржан и Ивана Петерс, обединети со […]


Current track

Title

Artist