Музички вести

ПОЛНОЌЕН КОНЦЕРТ НА КАРОЛИНА ВО ОХРИД!

todayJuly 10, 2024 28

Background
share close

После повеќе од 15 концерти на Каролина низ Македонија во периодот март – мај (меѓу кои и концерт во Охрид), за месец јули е планиран само еден концерт, во Охрид на 27 јули.

Концертот на Каролина со нејзините најголеми хитови и најубави песни ќе се одржи на Golden Beach на полноќ.

Влезниците по цена од 600 денари ќе бидат во продажба од петок (12 јули) онлајн на ticketx.mk.

Written by: radiobubamara_editor

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%