Теа со нов сингл насловен „Бла, бла, бла“

Written by on мај 28, 2018

Пејачката и овој пат ги здружи силите со веќе докажаниот автор Лазар Цветкоски, кој се потпишува на музиката, аранжманот и на продукцијата, а за стиховите се погрижи самата Теа.

Видеото, пак, е во реализација на продукцијата „Пирамид“, под режисерската палка на Кристијан Шемко.


Current track

Title

Artist