Северина го објави спотот за летниот хит

Written by on јуни 9, 2018

Српската група Милиграм и популарната хрватска пејачка Северина го објавија новиот заеднички хит „Од лето до лето“.

Видеото веќе има повеќе од половина милион прегледи, а позитивните коментари не изостануваат.


Current track

Title

Artist