Мина Блажев вели „Веќе нема“

Written by on јули 6, 2018

Освежување на македонската музичка сцена со новиот сингл на Мина Блажев.

Синглот е насловен „Веќе нема“, а како комплетен автор се потпишува Роберт Билбилов.

За песната веќе има снимено и спот под режисерската палка на Александар Ристовски-Принц.


Current track

Title

Artist