Интимен концерт на Влатко Стефановски Трио

Written by on јуни 7, 2019

Присуствувајте на концерт во интимна атмосфера на македонскиот вонсериски гитарист, Влатко Стефановски.

Заедно со неговиот бенд, „Влатко Стефановски Трио“, ќе ви приредат вечер вредна за паметење.

Концертот ќе се одржи утре, 08.06.2019 (Сабота) со почеток во 21:00 часот во прекрасниот и луксузен Комплекс Старо Буре, Кучково.

Уште само малку карти се останати!Побрзајте и бидете и вие дел од интимниот концерт на легендарниот Влатко Стефановски Трио.https://kupikartizase.com/Events/vlatkostefanovski_starobure

Posted by Старо Буре – Wedding & Pool Events on Вторник, 04 јуни 2019

Бидете дел од незаборавен настан и слушнете ги најмоќните негови песни отсвирени само за вас!


Current track

Title

Artist