Жељко Васиќ во Новата година со нов сингл!

Written by on февруари 18, 2021

На самиот крај на минатата, а за убав почеток на новата годината, Жељко Васиќ го претстави синглот „ Не губи веру у људе“, кој веднаш ја освои публиката.

Музиката и аранжманот ги потпишува самиот Жељко Васиќ, додека со Драган Колаковиќ, се коавтори на текстот.

Инаку, емотивната балада, деновиве доби и видео приказна.


Current track

Title

Artist