Горан Каран со нов спот

Written by on јуни 21, 2018

Горан Каран овие денови го заврши снимањето на новиот спот за песната „У четири ока“.

Оваа песна се наоѓа на новиот студиски албум кој излезе во февруари месец.

Песната ја напишал самиот Горан,аранжманот е на Никша Братош,додека за режијата на спотот беше задолжен Жељко Петреш.


Current track

Title

Artist