„Бетмен“-нова песна на Слаткар

Written by on декември 18, 2019

Слаткар, вчера, на својот YouTube канал го промовираше видеото за најновиот сингл со наслов “Бетмен”.

Спотот е снимен во Станица26, го реализираше Имедија, а зад аудиото стојат Иван Јованов – Ивајо и Слаткар.


Current track

Title

Artist