„Gde ćeš ovu noć “- нова песна на Александра Радовиќ

Written by on декември 30, 2019

За крај на оваа 2019 година, регионалната музичка sвезда Александра Радовиќ, реши да ги почести своите фанови со нова песна и спот за истата, чија премиера ја најави за денес во точно 12 ч, на својот You Tube канал.

Новиот сингл е насловен „Gde ćeš ovu noć“, и е сингл кој ќе се најде на нејзиниот нов албум, кој ќе биде објавен на самиот почеток на 2020 година.

„Gde ćeš ovu noć“е нова песна со нова приказна во која од денес можете да уживате!

 


[There are no radio stations in the database]