Слаткар и Таско со нов хит

Written by on април 17, 2019

Долгонајавуваниот музички спот на Слаткар и Таско, „Марадона“, веќе е објавен на нивните јутјуб-канали, при што ги сруши сите рекорди на македонската музичка сцена.

Од објавата, „Марадона“ за миг постигна над 100 000 прегледи, бројка која вртоглаво расте, а  Слаткар и овој пат го покажа својот талент надополнет со новиот урбан стил на Таско.


[There are no radio stations in the database]