Севе заведува во новиот спот

Written by on март 4, 2019

Северина го промовираше новиот спот „Фатаморгана“, кој излезе на 1 март.

Хрватската ѕвезда објави слики за кои нејзините фанови коментираат дека се најпровокативни до сега.

Текстот за песната го потпишува Милан Радуловиќ, музиката the Outsidersi , а за видеоспотот беше задолжен Љуба Стефановиќ.


[There are no radio stations in the database]