Северина со нов спот

Written by on февруари 15, 2019

По објавувањето на албумот „Хало“, Северина одлучи секоја недела своите верни фанови да ги израдува со еден нов спот.

Овој пат го представи спотот за песната „Мирна“, во режија на Данфне Јемершиќ.

Во песната Северина порачува дека таа е таа што остава, а во видеото доаѓа до израз нејзиниот сексапил.

Инаку, досега песните на Северина имаат повеќе од 200 милиони прегледи.


[There are no radio stations in the database]