Северина го објави новиот сингл „Имаш право“

Written by on декември 17, 2018

“Imas pravo, možda problem je u meni…” напиша Северина покрај последната фотографија која ја објави на Инстаграм.

Овој мистериозен статус, всушност се само стихови од нејзината нова песна „Имаш право“.

Премиерата на новиот сингл со видео спот се случи предмалку на нејзиниот YouTube канал.

Инаку, овој сингл е најава за нејзиниот нов албум кој ќе излезе на 1 февруари следната година.


[There are no radio stations in the database]