Продажбата на билети за Златна бубамара почнува на 13 февруари

Written by on февруари 12, 2020

Убава вест за сите љубители на добрата забава и чистиот воздух , Ве известуваме дека продажбата на еден дел од билетите за 23 издание на Златна бубамара на популарноста  , оваа година започнува утре, 13 февруари во точно 12 часот преку продажната мрежа на МК Тикетс.

Сите заинтересирани можат да купат билети на следниот ЛИНК.


[There are no radio stations in the database]