Пеперминт со спот за новиот сингл „Не се дише“

Written by on декември 17, 2019

По подолго време, бендот „Пеперминт“, објави нова песна со наслов „ Не се дише“, а веќе за истата имаме и видео запис.

Револтирани од загадениот воздух, со новиот сингл испраќаат порака за зголемување на еколошката свест кај лугето.


[There are no radio stations in the database]