Златна Бубамара-срушени сите рекорди на гледаност

Written by on февруари 25, 2019

Вчерашната премиера на Златна Бубамара на популарноста ги сруши сите рекорди на гледаност.

По барање на нашите гледачи во странство ексклузивно на Youtube каналот на Radio Bubamara 105,2 можете да ги погледнете сите делови од #ЗлатнаБубаМара 2019.

https://www.youtube.com/channel/UC_5kBfmrs1Qym52N8nNu6qA


[There are no radio stations in the database]