(ФОТО) Давид Темелков гостин во Радио Бубамара

Written by on април 30, 2018

Во пресрет на промоцијата на новиот сингл „Балерина од стакла“, идната голема балканска ѕвезда Давид Темелков беше гостин во новото студио на Радио Бубамара.

 


[There are no radio stations in the database]