Викторија Лоба со нов спот

Written by on февруари 19, 2019

„Воздишка“ е новиот видео запис на Викторија Лоба кој се промовираше премиерно на нејзиниот Јутјуб канал, снимен на познатата вулканска плажа White Beach на островот Санторини, Грција.

Автор и музички продуцент на песната е Маргарита Сотировска, а Лоба се појавува како текстописец.

Видеото е продуцирано и режирано од Дарко Митев – Аргона, стајлингот е на креаторот Папаз.

[There are no radio stations in the database]