(ВИДЕО) Гаро и Чико направија спектакл на улица

Written by on јули 9, 2018

Легендарниот Гарабет Тавитјан Гаро случајно се сретна со својот пријател, тапанарот Чико. Одлучија заедно да направат перформанс и тоа го сторија на улица, пред случајни минувачи.

Видеото од нивната изведба е хит на интернет, за два дена забележа над 10 илјади прегледи. Погледнете и вие како изгледаше тоа.


[There are no radio stations in the database]