Ванна со нов спот

Written by on јули 19, 2018

Летната сезона на концерти Ванна ја најавува со новиот сингл „Гдје почиње крај“ со кој се претстави на неодамна одржаниот Сплитски фестивал,

на кој освои три награди и тоа: за најдобра интерпретација, најдобар стајлинг и награда од жири комисијата.

За синглот веќе е снимен и видео спот во режија на Невио Смајиќ.


[There are no radio stations in the database]